Domaći nogometUkrajinska Premierliga

Srna asistent, Šahtar i dalje stopostotan

26. kolovoza 2012. - 23:36
U utakmici 7. kola ukrajinske nogometne Premierlige Šahtar iz Donjecka nastavio je svoj stopostotni niz u prvenstvu pobijedivši Karpaty iz Lviva 3-0...

Sva tri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu i to u razmaku od svega devet minuta. Još jedan iz brazilske kolonije nogometaša u Šahtaru, Dentinho, doveo je domaći sastav u vodstvo u 32. minuti nakon asistencije Ševčuka. Sedam minuta kasnije drugi Brazilac, Luiz Adriano, povisio je na 2-0 nakon asistencije kapetana i hrvatskog reprezentativca Darija Srne, a konačnih 3-0 postavio je Armenac Mitarjan u 41. nakon asistencije Rakitskog.

Recimo i da je Srna odradio svih 90 minuta u redovima domaće momčadi, dok je drugi Hrvat, Eduardo da Silva, u momčadi iz Donjecka ušao u igru u 61. minuti.

Spomenimo i da je Krivbas naših Mladen...
10. svibanj 2024 05:34