PORAZ ŠIBENČANKI ‘Jolliete’ se raspale

23. ožujka 2012. - 22:12
U najvažnijoj utakmici dosadašnjeg dijela sezone, košarkašice Jolly JBS-a totalno su podbacile i ispustile prigodu za osvajanje prvog domaćeg trofeja.

Šibenčanke su dobro otvorile utakmicu i povele 16:10. U igri ih je s tri trice držala jedino raspoložena Martina Benić. “Jolliete” su priključak držale do poluvremena.
No, potpuno su se raspale u trećoj četvrtini. Šut im je stao, tako da su prvi koš postigle tek u šestoj minuti i to iz slobodnih bacanja. Zagrepčanke su bile dominatne i u napadačkom skoku.

Sasvim su zakazale obje šibenske Amerikanke, a bitku pod obručima s iskusnom Mazić izgubila je Luca Ivanković. O nemoći udarnih igračica gošći dovoljno govori podatak da je trener Dželalija gotovo cijelu zadnju četvrtinu odigrao s najmlađim igračicama.