StoryEditorOCM
ForumFANATICI BIJESNI

‘Polugoli tulum‘ ruske elite zgrozio javnost, stigla i Putinova miljenica: ‘Vi ste ološ, gorjet ćete u paklu‘

Piše JL
21. prosinca 2023. - 22:34

Ruski ratni fanatici bijesni su zbog razuzdane zabave koju su u Moskvi organizirale bogate slavne osobe iz svijeta showbiza, a gošća je bila i Ksenija Sobčak, inače kumče ruskog čelnika Vladimira Putina.

Dežurni kritičari su zabavu, koja nosi naziv ‘Almost Naked‘ (Korak do golotinje), usporedili sa Sodomom i Gomorom, tvrdeći da su ludorije bogatih zvijezda uvrijedile sve koji su se našli na prvoj crti bojišnice u Ukrajini.

image
East2west News/Willwest News/Profimedia/East2west News/willwest News/profimedia

Među uzvanicima bila je i trudnica Sobčak. TV voditeljica nije nosila grudnjak, a haljina joj je bila prozirna. Bila je kandidatkinja za rusku predsjednicu 2018. godine, a poznato je da je Putin prisustvovao njezinu krštenju, a njezina oca, pokojnog Anatolija Sobčaka, Putin je smatrao svojim političkim mentorom.

Kako piše Daily Mail, lavina bijesa u javnosti dovela je do toga da će tužiteljstvo preispitati zakonitost zabave visokog društva.

Svi u šoku

Poznati TV voditelj Vladimir Solovjov, kojega smatraju Putinovim trbuhozborcem, zapjenio se od bijesa: ‘Koliko nisko morate pasti? Naši dečki se sada bore na fronti. Do koje mjere ne razumijete ništa o našoj zemlji, o Putinu? Vrhovni zapovjednik diže čašu za pobjedu, a vi se**nje - za koga vi navijate? Ne možete ni zamisliti koliko vas ljudi preziru‘.

Mnogi su ostali u šoku vidjevši repera Vacija (25) koji je bio gol golcat. Jedini odjevni predmet nosio je na spolovilu - Balenciaga čarapu.

image
East2west News/Willwest News/Profimedia/East2west News/willwest News/profimedia

Zabavu je organizirala modna blogerica i jet-seterica Nastya Ivleeva (32), TV voditeljica i glumica. Na stražnjici je nosila dijamante i smaragde vrijedne 230.000 eura, piše Jutarnji.

- Nisam željela pretjerivati s modnim dodacima. Mislim da je dijamant vrijedan 23 milijuna rublji sasvim dovoljan, poručila je na Instagramu, gdje ju prati 18 milijuna korisnika.

‘Svaki put krenu pisati da su moje zabave izopačene, a zapravo mi samo dolaze prekrasni ljudi u polugolim izdanjima. Mi promatramo na Zapadu, lijepe, vitke manekenke i divimo im se koliko su lijepe, a kada naše divne, zgodne umjetnice dođu na zabavu, onda se čude kako je ovo moguće‘.

Ksenija odbacuje kritike

Ksenija Sobčak odbacila je kritike na račun polugole zabave.

- Po vašem mišljenju možda je to bila polugola zabava, ali mi smo htjeli glamur i ispalo je kako je ispalo. Možda ne volite to gledati, ali oprostite, gdje i kada odrasli izlaze sa svojom golom guzicom je njihova stvar, Svijet nije pravedan - uvijek je tako bilo i uvijek će biti, rekla je.

image
East2west News/Willwest News/Profimedia/East2west News/willwest News/profimedia

- Negdje ljudi ginu, negdje djeca gladuju, a drugdje ljudi piju šampanjac. Žalovanje ne može trajati vječno.

Na proratnom Telegram kanalu Dva majora, koji ima pola milijuna pratitelja, poruka gostima zabave glasi: ‘Vi ste obični ološ, gorjet ćete u paklu‘.

Vladislav Pozdnjakov, vođa takozvane Muške države, ruske patrijarhalne i nacionalističke skupine, napisao je da će Nastyu Ivleevu, koja je organizirala ‘sotonistički tulum‘ u moskovskom klubu Mutabor, istraživati glavno tužiteljstvo.

Konzervativna organizacija ‘Poziv naroda‘ uputila je apel čelniku ruskog istražnog odbora Aleksandru Bastrikinu, glavnom tužitelju Krasnovu i ministru unutarnjih poslova Vladimiru Kolokolcevu da istraže ekstremizam, promociju opijata i druge ‘gnjusne trenutke s razvratne zabave‘

Neka izvješća ruskih medija govore da policija istražuje ‘muške poljupce, projekcije golih žena na stropu i muškarca koji simulira oralni seks s reperom Vacijom‘.

27. travanj 2024 14:56