Ostaloslave 'žapci'

Jadranašima 'pukla' koncentracija u trećoj četvrtini: Mladost je prejaka momčad i iskoristila je tu našu malu 'crnu rupu'

26. listopada 2019. - 00:23

Jadran je poveo 1:0, a onda u tri minute primio tri gola, Dva puta zabio je Luka Bukić, potom Lovre Miloš i gosti su brzo okrenuli na 1:3. Ipak, domaći su zaigrali čvršće, „stisli“ redove u obrani i zabili još jedan gol do kraja četvrtine za 2:3.

- Obrana, obrana... – začulo se s tribina poljudskog bazena. Mladi navijači, mahom iz podmlatka Jadrana, bodrili su svoje idole.

Na startu druge četvrtine Jadran je i izjednačio na 3:3 golom Powera s igračem više. Zakuhalo se u bazenu, a na tribinama osjetila prilika. Ipak, nekoliko brzopletih pogrešaka u napadu otvorilo je kontranapade gostima koji su se opet odlijepili na 3:5. Ali, eto opet domaćih, Delić pa Dužević i dvije i pol minute prije kraja druge četvrtine rezultat je bio 5:5, a u treću četvrtinu se ušlo s vodstvo gostij...

19. travanj 2024 20:35