OstaloSvjetski kup

Veslanje: Pobjeda Martina, Sinkovići drugi

12. svibnja 2019. - 17:41
ph_veslanje4-280419

Hrvatski veslač Damir Martin pobijedio je u samcu na regati Svjetskog kupa u bugarskom Plovdivu, dok su braća Martin i Valent Sinković zauzeli drugo mjesto u dvojcu bez kormilara.

Olimpijski doprvak Martin dominantno je osvojio prvo mjesto sa šest i pol sekundi bržim vremenom od Bjelorusa Pilipa Pavoukoa, dok je treći bio Finac Robert Ven.

"Znao sam da će biti teško, ali sam i znao da sam upravo ja moj najveći suparnik. Vrlo sam zadovoljan postignutim vremenom i sada znam da idem u pravom smjeru. Prošle sezone nisam bio fokusiran samo na veslanje, ali ove godine sam sve posložio i očekujem velike stvari", kazao je Martin, koji je stazom prošao za 7:26.900 minuta.

Olimpijski pobjednici iz Rija u dvojcu na pariće te aktualni svjetski prvaci u dvojcu bez kormilara prošli su...

18. travanj 2024 18:54