Ostaloregionalna liga

Naplatili carinu na poljudskom bazenu: crnogorski Jadran bolji od splitskog imenjaka

22. veljače 2019. - 23:02
jadran_jug8-090219

Gosti su odlično otvorili utakmicu, poveli 4:0 s po dva gola Radovića i Petkovića, a prvi gol za splitski Jadran zabio je kapetan Anđelo Šetka u sedmoj minuti za 1:4, potom i za 2:4 u brzoj kontri, a onda početkom druge četvrtine za 3:4. Kapetan je vratio „brod“ u egal...

Ipak, gosti su s dva uzastopna gola s igračem više otišli na 3:6, Visković je smanjio na 4:6, a u zadnjoj minuti druge četvrtine peterac Butiću obranio je Kandić. Umjesto 5:6, zabio je s druge strane Petković svoj treći gol za vodstvo crnogorske momčadi 7:4.

Splićani su potom ušli u ritam i tri minute do kraja treće četvrtine Delićevim golom iz peterca smanjili na 7:8, a na 8:8 je solo-akcijom poravnao Visković.

U završnici je domaći Jadran imao puno prigoda za potpuni preokret, ali više koncentraci...

18. travanj 2024 02:03