Ostalopali bogati talijani

Veličanstvena pobjeda Jadrana u osmom kolu Lige prvaka

6. veljače 2019. - 22:53
jadran_verona9-060219

Velika, veličanstvena pobjeda Jadrana u osmom kolu Lige prvaka, pali su Talijani, BPM Sport Management, drugoplasirana momčad u skupini B. Jadranaši su odigrali vrhunsku utakmicu i konačno stigli do odavno zaslužene druge pobjede u ovom natjecanju, nakon Hannovera u Splitu je pala i 'Verona'.

Utakmica je počela čvrsto, tvrdo.  Prošle su gotovo četiri minute do prvog gola, a s igračem više za vodstvo Jadrana 1:0 zabio ga je Ivan Domagoj Zović. Odlično je u tim prvim minutama susreta branio Mate Anić, skinuo nekoliko udaraca gostiju... Do konca četvrtine skupio je vrhunskih šest obrana, a onda je tri sekunde prije kraja prve četvrtine s igračem više za 2:0 zabio Anđelo Šetka.

Prvi gol za goste zabio je Fondelli tek u desetoj minuti utakmice da bi na 2:2 s čak dvojicom i...

24. travanj 2024 07:23