Sport Vodeni sportovi

borbeno, ali izvjesno

Jadranaši lakoćom slavili u splitskom derbiju, Mornaru bod u Beogradu

Utakmicu je od početka Jadran kontrolirao bez velikih problema.

Rezultatskog uzbuđenja nije bilo, ali je zato zaiskrilo kada su suci kod vodstva jadranaša 6:3 dosudili peterac kontra POŠK-a nakon prekršaja Marina Borovčića-Kurira, ali iz kojeg je on izašao krvave glave te na koncu završio na šivanju. Peterac za 7:3 zabio je Zović.

Vrlo brzo na drugoj je strani udarac u glavu dobio Ante Visković, srećom utakmica su smirila i završila bez novih okršaja.

A golijada u Beogradu i podjela bodova nakon što je već u prvoj četvrtini palo golova koliko nekad zna pasti u cijeloj utakmici. Mornar je vodio 10:7, Partizan okrenuo na 12:10, da bi Burić četvrtim pogotkom izjednačio na 13:13 dvije i pol minute prije kraja.

PARTIZAN – MORNAR BRODOSPAS 13:13 (5:6, 1:2, 3:2, 4:3)

Beograd, bazen SC Banjica. A1 Triglav regionalna liga, 10. kolo.

Suci: Radičević (Hrvatska) i Raković (Srbija).

PARTIZAN: Vlahović, Belopavlović, Andrin, Kasum (2), Korolija (3), Branković, Barač, Adžić, Andrejević (2), Mitrović, Radanović (2), Radonjić (2), Gbadamassi (2), Nešić.

MORNAR BS: L. Podrug, Burić (4), Jakovčević, Vrdoljak (2), Ćalić (2), Božan, Krolo, Pavlović, Uvodić, Živković (4), Dužević, Kordić, K. Butić (1).

POŠK - Jadran 7:17 (2:6, 2:2, 2:4, 1:5)