Ostaloliga prvaka

Dobro se držali pola utakmice: aktualni prvak Europe jači od Jadrana

9. siječnja 2019. - 21:32
jadran_posk7-131018

Aktualni prvak Europe Olympiacos u svome je bazenu u Ateni s 13:7 pobijedio splitski Jadran u utakmici 6. kola B skupine Lige prvaka.

Olympiacos je moćno otvorio utakmicu, već nakon dvije i pol minute poveli su 3:0 golovima Genidouniasa, Bušlje i Gounasa. Sva tri napada domaćih okončana su pogocima. Na 3:1 smanjio je Zvonimir Butić nakon odlične asistencije Anđela Šetke. Potom se Butić pretvorio u asistenta i dao loptu na drugu stativu Ivanu Krapiću, na onom mjestu s kojeg je sam Butić zabio prvi, Krapić je sada zabio drugi Jadranov gol za 3:2. U prvoj je dionici utakmice za Jadran zabio Ivan Domagoj Zović, a Grci su nakon tih osam minuta vodili 5:3.

Na startu druge četvrtine nekoliko su napada jadranaši obranili, ostalo je 5:3 dvije i pol minute... Imali su Splićani tu pril...

19. travanj 2024 11:56