Ostaloliga prvaka

Vratnica spriječila senzaciju u Berlinu: 'jadranaši' propustili nekoliko velikih prilika uz katastrofalnu realizaciju igrača više

19. prosinca 2018. - 21:40
jadran_mladost31-201118

U neizvjesnoj utakmici do zadnjeg napada Jadran je bio u igri, ali vraća se iz Berlina bez bodova. Imali su jadranaši 20 sekunda prije kraja napad za 12:12, ali se ispriječila prečka... Šteta za Jadran, izgledalo je kao da je Spandau zreo za poraz, malo je nedostajalo da se to i dogodi.

- Igrali smo dobro, zaslužili smo barem remi. Propustili smo, međutim, nekoliko stopostotnih prilika, na kraju nam ostaje samo čestitati Spandau na pobjedi - kazao je trener Jadrana Ivan Asić.

Splićani su odlično otvorili dvoboj i Nijemci niti jednom u prve dvije četvrtine nisu vodili. Jadrana je u vodstvo od 1:0 već u prvoj minuti doveo Australac Natahan Power, a prvu su četvrtinu jadranaši završili s prednošću od 4:2. Imali su još nekoliko vrlo dobrih prilika koje nisu iskoristili za još uvjerlj...

19. travanj 2024 19:22