Ostalovaterpolski kup

Favoriti opravdali status: najzanimljiviji bio splitski derbi koji je pripao 'mornarevcima'

7. prosinca 2018. - 23:45
posk_mornar19-201018

Splitska skupina kvalifikacijskog turnira za Final Four Hrvatskog kupa otvorena je gradskim derbijem koji je pripao Mornaru. Presudile su početne tri minute treće četvrtine u kojima se Mornar serijom 3:0 (A. Dužević, Burić i Vrdoljak) odvojio na 8:4. Sastav sa Zente više se nije uspio vratiti u meč.

Očekivana i glatka pobjeda Šibenčana koji su dvoboj otvorili s čak 8:0. Makarani su prvi gol postigli za 8:1 tek u 21. minuti!

Nakon što je Mladost s 14:8 na startu zagrebačkog turnira porazila Primorje, Jug je protiv Medveščaka odradio lakši trening. Dubrovčani su sve četvrtine dobili glatko osim treće u kojoj su malo prikočili pa je rezultat bio tek 1:1.

18. travanj 2024 01:07