Ostalolen euro cup

Mornar na Siciliji poražen od Barcelone

Piše V.B.
14. listopada 2018. - 18:40

I u posljednjem susretu drugog kvalifikacijskog turnira Eurokupa koji se igra u Sirakuzi na Siciliji vaterpolisti splitskog Mornar Brodospasa doživjeli su poraz. Bolja je od njih bila Barcelona 11:8 (5:2, 3:3, 3:2, 0:1).

Španjolci su otvorili s 4:0 u prvih pet minuta i rutinski držali prednost. Mornar se približio na 7:5 krajem druge četvrtine, ali više od toga nije mogao.

Marin Vrdoljak s tri pogotka (od toga dva iz peterca) bio je najbolji strijelac splitskog sastava koji je večer prije tijesno poražen od domaćina Ortigije (10:9) čime je izgubio i teoretske šanse za plasman u četvrtfinale.

Još u petak, prvog dana natjecanja, očekivano je izgubio 14:3 od mađarskog OSC-a koji je na koncu osvojio skupinu porazivši Ortigiju 14:8.

20. travanj 2024 17:56