Ostalogradski derbi

Mornar jednom nogom već u polufinalu

21. travnja 2018. - 23:14
mornar_posk7-020318

U gradskom četvrtfinalnom okršaju Prvenstva Hrvatske vaterpolisti Mornar Brodospasa stvorili su protiv OVK POŠK-a veliku zalihu od sedam golova viška uoči uzvrata u srijedu 25. travnja.

Za razliku od prethodna dva ovosezonska međusobna okršaja koja su završavala neodlučenim rezultatom, ova je utakmica bila jednosmjerna ulica. Mornar je susret otvorio s 5:0, a POŠK je prvi pogodak postigao tek u 11. minuti za 5:1. U prve dvije četvrtine „mornarima“ je ulazilo gotovo sve te su već na poluvremenu praktički riješili pitanje pobjednika (8:2). Samo je bilo pitanje s kojom će razlikom susret završiti.

Momčad sa Zente imala je lošu realizaciju igrača više (1/7), ali i samo pet obrana vratara. Bez ozlijeđenih Eleza i Vulete djelovali su bez energije, čak i bez volje u određenim tr...

19. travanj 2024 00:23