Ostalobitka za finale

Barakude napravile neviđeni preokret i srušile Srbiju

7. travnja 2018. - 23:07
hrvatska_srbija21-070418

U dvoboju koji je za ulog imao prvo mjesto u skupini i plasman u finale završnog turnira Europa kupa, hrvatski vaterpolisti su velikim preokretom pobijedili reprezentaciju Srbije sa 8-7 (1-3, 0-1, 3-1, 4-2) pred do kraja ispunjenim tribinama riječkog bazena na Kantridi.

Nakon dvije četvrtine srpska reprezentacija je vodila 4-1, ali u drugom dijelu utakmice uslijedilo je napadačko buđenje hrvatskih vaterpolista koji su u trećoj i četvrtoj četvrtini primili samo tri, a postigli sedam pogodaka.

Loren Fatović je s tri gola bio najbolji strijelac Hrvatske. Dva pogotka postigao je Ante Vukičević, a po jedan Luka Lončar, Maro Joković i Josip Vrlić. Kod Srbije najefikasniji je s tri pogotka bio Filip Filipović, dva gola postigao je Duško Pijetlović, a po jedan Dušan Mandić i Miloš Ćuk....

19. travanj 2024 23:49