OstaloUZ RUB BAZENA

Splitski vaterpolski derbi: svakome po bod i na kraju sve za 'peticu'

2. ožujka 2018. - 21:19
mornar_posk4-020318

U gradskom splitskom derbiju Mornar Brodospas formalno kao domaćin i OVK POŠK kao gost podijelili su plijen, utakmica je završila rezultatom 5:5, svakome po bod.

Bila je to utakmica velikog uloga za obje momčadi. Pobjeda znači odmicanje još dalje od borbe za opstanak, a poraz donosi nove upitnike. U prve dvije četvrtine vidjeli smo po jedan gol na obje strane, a potom je POŠK u trećoj napravio dva gola razlike. Poveo je prvo Mornar pogotkom Marina Čaglja, no Begović, Elez i opet Begović donijeli su „gostima“ vodstvo od 5:3 pred zadnju četvrtinu.

Poškovci su bili u tim trenucima blizu pobjede, ipak, Čagalj je imao svoje zamisli, u 25. minuti smanjio je na 4:5, a potom u predzadnjoj minuti susreta prekrasnim lobom izjednačio na 5:5.

- Ma bila je ovo loša utakmica s obje stran...

19. travanj 2024 13:04