OstaloLen Euro Cup

Jadranaši na otvaranju uzeli samo bod Mataru: 'Loša realizacija, pogotovo kod igrača više, stajala nas je pobjede'

13. listopada 2017. - 23:36
jadran_mornar1-061017

Vaterpolisti splitskog Jadrana remijem protiv španjolskog Matara otvorili su drugi krug kvalifikacija Len Euro Cupa. U prvom kolu skupine koja se igra u Budimpešti, u kojoj su još i domaći Ferencvaroš te crnogorski Primorac iz Kotora, Jadran je s Matarom ostao 8:8.

- Loša realizacija u napadu, pogotovo kod igrača više, stajala nas je pobjede. No, čekaju nas nove utakmice, idemo iz početka - kazao je trener Jadrana Ivan Asić.

Splitski vaterpolisti odlično su otvorili meč i već nakon prve četvrtine vodili su 4:1, a golove su zabili Ivan Krapić, Duje Pejković, Ante Visković te Srđan Antonijević. Izgledalo je da će to biti lagan zadatak za Jadran, no Španjolci se nisu predavali, stiskali su i sredinom treće četvrtine izjednačili na 5:5. Ipak, pogocima Milardović i Antonijevića u za...

24. travanj 2024 10:51