Ostalobolji od francuza

Jadranaši pobjedom potvrdili plasman u drugi krug kvalifikacija Eurokupa

30. rujna 2017. - 17:32

Pobjedom nad francuskim Pays D'Aix Natationom vaterpolisti Jadrana i matematički su potvrdili plasman u drugi krug kvalifikacija Eurokupa. U svom petom ogledu na turniru u talijanskom Bustu Arsiziju pored Milana „jadranaši“ su došli do treće pobjede svladavši Pays D'Aix Natation 9:5 (3:1, 2:1, 1:1, 3:2).

Bila je to rutinska utakmica momčadi Ivana Asića, odigrana jučer u rano jutro, svega desetak sati nakon poraza od Ferencvarosa. Manjak vremena za odmor nije se nimalo osjetio, razlika u kvaliteti bila je jasna od prve minute. Jadran je odmah krenuo ozbiljno te je već polovicom druge četvrtine praktički riješio susret, vodio je tada 5:1. I što je još važnije, golove je zabilo pet različitih strijelaca, dakle opasnost je po petoplasiranu momčad francuskog prvenstva prošle sezone sijev...

19. travanj 2024 16:53