Gruški 'top' u posljednjoj sekundi zabio za pobjedu

6. srpnja 2008. - 21:04

Trilerom u završnici susreta hrvatska vaterpolska reprezentacija jedva je uspjela pobijediti Crnu Goru koja je postala tradicionalno vrlo neugodan protivnik „barakudama“. Pobjedu je odlučio gol Mihe Boškoviča iz peterca samo jednu sekundu prije kraja, a počelo je tako lijepo...

Hrvati su na poluvrijeme otišli sa tri gola prednosti (4:1), no onda je uslijedio „blackout“. Disciplina kockastih kapica kao da je pobjegla iz bazena, dok su pri tome Crnogorci ohrabreni postignutim pogotkom i većinom navijača na tribinama dobili krila.

Dominirali su u trećoj četvrtini, a izvukli bi i povoljan nerješen rezultat da do tada njihov najbolji igrač Jokić nije napravio koban prekršaj. Izgleda da smo polako postali pretplaćeni na uzbudljive završnice pr...

20. travanj 2024 05:02