Pranjić zabio gol

21. rujna 2008. - 21:55

Hrvatski reprezentativac Danijel Pranjić pružio je još jednu odličnu partiju u dresu Hereenveena. U pobjedi protiv NEC Nijmegena 2:1 postigao je prvi  pogodak za domaći sastav i to u 48. minuti. Tarik Elyounoussi je u 66. minuti povećao vodstvo na 2:0, a Jhonny van Beukering je u 90. minuti  iz jedanaesterca ublažio poraz NEC-a.

Bio je to već četvrti pogodak Pranjića ove sezone i trenutačno se nalazi na diobi prvog mjesta sa napadačem Feyenoorda Jon Dahl Tomassonom i Matthewom Amoahom iz NAC Brede.

U derbiju trećeg kola nizozemskog nogometnog prvenstva između Feyenoorda i Ajaxa završio je bez pobjednika, 2:2. Ajax je dva puta vodio, no domaćin je uspio izvući bod. Prvi pogodak na utakmici postigao je Jeffrey Sarpong u 39. minuti. Jon Dahl T...

20. travanj 2024 05:28