Tenisunited cup

Ćorić slavio protiv Rinderknecha i povećao vodstvo Hrvatske

2. siječnja 2023. - 15:49

Mješovita teniska reprezentacija Hrvatske nakon prvog dana odlučujućeg dvoboja za prvo mjesto u skupini F United Cupa vodi protiv Francuske sa 2-0 zahvaljujući pobjedama u dva seta, Donne Vekić nad Alize Cornet i Borne Ćorića protiv Arthura Rinderknecha.

U prvom dvoboju dana Vekić (WTA - 67.) je pobijedila Cornet (WTA - 36.) sa 6-4, 6-3 nakon jednog sata i 54 minute igre, a jednu minutu manje trebao je Ćorić (ATP - 26.) za slavlje 7-6 (1), 7-6 (2) protiv Rinderknecha (ATP - 44.).

Ćorić je u prvom gemu meča došao do prednosti ‘breaka‘ koju je bez problema održavao do vodstva 5-3. U prva četiri gema kad je bio na servisu, Borna je izgubio svega jedan poen. No, kad je trebao zaključiti prvi set, promašio je dva relativno lagana forhenda i time otvorio priliku Rinderknechu, koju...

30. svibanj 2024 16:03