Tenisatp beč

Borna Ćorić porazom od Kukuškina po treći put u nizu ispao iz turnira u prvom kolu

23. listopada 2019. - 17:17

Hrvatski tenisač Borna Ćorić nije se uspio plasirati u 2. kolo ATP turnira u Beču nakon što je u dvoboju 1. kola izgubio od Kazahstanca Mihaila Kukuškina sa 4-6, 4-6.

Bio je to njihov četvrti međusobni susret i četvrta pobjeda 31-godišnjeg Kazahstanca, trenutačno 57. tenisača svijeta.

Kukuškin je bio bolji i prošle godine u susretu Davis Cupa, 2017. u kvalifikacijama Mastesda u Madridu, te 2016. u Rimu.

U prvom setu prvi je do prednosti stigao Kukuškin načinivši break za vodstvo 2-1. Ćorić se vratio u život u osmoj igri izjednačivši na 4-4, međutim već u idućem gemu 31-godišnji Kazahstanac je ponovo stigao do breaka. Nažalost, Borna nije uspio vratiti izgubljeni servis i prvi set je nakon 44 minute igre otišao na suparničku stranu.