TenisAtp masters

Najbolji par na svijetu Pavić i Marach upisali poraz u drugom kolu: za prolaz u polufinale trebaju pobjedu protiv Kubota i Mela

14. studenog 2018. - 16:34
2018-11-12T164747Z_1648966448_RC162CFB0BC0_RTRMADP_3_TENNIS-ATPFINALS.JPG

Najbolji par na svijetu, Hrvat Mate Pavić i Austrijanac Oliver Marach izgubio je susret 2. kola skupine "Knowles/Nestor" na ATP "mastersu" tenisača u Londonu, bolji od njih bili su Amerikanci Mike Bryan i Jack Sock sa 6-4, 7-6 (4) nakon sat i 23 minute igre. Pavić i Marach tako nakon dva nastupa imaju po pobjedu i poraz, dok su Bryan i Sock ostvarili drugu pobjedu.

Ključni gem prvoga seta bio je deveti u kojem je Marach pokleknuo na svom servisu iako je uspio stići sa 0-40 na 40-40. Nažalost, u odlučujućem poenu za taj gem Austrijanac je jedan forhend poslao u mrežu.

Početkom drugog seta Marach je još jednom izgubio servis, a Bryan i Sock su prednost "breaka" držali sve do trenutka kada je Bryan servirao za meč kod rezultata 5-4. No, nekoliko njegovih promašenih prvih servisa i n...

19. travanj 2024 10:56