Tenisatp pariz

Pavić i Marach iz predostrožnosti odlučili propustiti polufinale, ali Masters ne bi trebao biti upitan

3. studenog 2018. - 14:27

Najbolji svjetski teniski par, Hrvat Mate Pavić i Austrijanac Oliver Marach predali su bez borbe polufinalni susret na ATP turniru u Parizu Španjolcu Marcelu Granollersu i Amerikancu Rajeevu Ramu zbog Pavićeve ozljede trbušnih mišića.

Pavić je u subotu ujutro osjetio bol te su on i Marach iz predostrožnosti odlučili propustiti polufinale Pariza, no trebali bi biti spremni za nastup na "mastersu" u Londonu od 11. do 18. studenoga.

Pavić i Marach plasmanom u polufinale Pariza osigurali su da će završiti na prvom mjestu na završnoj ATP ljestvici parova za 2018. godinu. Oni su u godinu krenuli sa 17 uzastopnih pobjeda, a tijekom tog niza su osvojili i Australian Open. Kasnije tijekom godine su stigli i do finala Roland Garrosa. Ukupno su igrali devet ATP finala, a osvojili su četiri ...

19. travanj 2024 03:57