TenisTeniske paralele

Baš mu odgovora Cincinnati: Čilić preko Hačanova izborio mjesto u oktetu

17. kolovoza 2018. - 23:03
2018-08-11T031137Z_70928249_NOCID_RTRMADP_3_TENNIS-ROGERS-CUP.JPG

Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić probio se u četvrtfinale ATP turnira Masters 1000 serije u Cincinnatiju, gdje je u petak svladao Rusa Karena Hačanova sa 7-6 (5), 3-6, 6-4 u dvoboju koji je sinoć prekinut pri rezultatu 1-1 u setovima i 1-1 u trećem.

U nastavku dvoboja pobjednik Cincinnatija iz 2016. godine nije dopustio 22-godišnjem Rusu da zaprijeti njegovom servisu. Za razliku od prvog seta u kojem je propustio svih šest prilika za 'break', Čilić je strpljivo čekao novu šansu i iskoristio je u desetom gemu, kad je Hačanov bio suočen s meč-loptom.

Marinu je pobjeda nad Hačanovom bila sedma zaredom u Cincinnatiju, gdje je zbog ozljede propustio prošlogodišnji nastup. Osmu pobjedu zaredom i plasman u polufinale moći će ostvariti već u noći s petka na subotu, kad će mu...

18. travanj 2024 16:03