Tenisatp cincinnati

Hrvatski tenisač ekspresno projurio pored prvog suparnika: slijedi pravi derbi s prošlogodišnjim finalistom

14. kolovoza 2018. - 23:49
2018-08-07T020804Z_1121079295_NOCID_RTRMADP_3_TENNIS-ROGERS-CUP.JPG

Hrvatski Davis Cup reprezentativac Borna Ćorić (ATP - 21.) trebao je samo 70 minuta za pobjedu 6-2, 6-3 nad ruskim 22-godišnjakom Daniilom Medvjedevom (ATP - 56.), što mu je donijelo plasman u 2. kolo ATP turnira Masters 1000 serije u Cincinnatiju, gdje se pridružio Marinu Čiliću.

Bio je to treći dvoboj Ćorića i Medvjedeva i druga pobjeda našeg tenisača, kojom je uzvratio Rusu za poraz u 1. kolu ovogodišnjeg Wimbledona.

Ćorić je u svim elementima nadigrao svog suparnika, a prvi korak prema pobjedi napravio je 'breakom' za 4-2 u prvom setu. U sljedećem gemu je spasio jedine dvije prilike za 'break' Medvjedeva te još jednim oduzetim servisom za 35 minuta zgotovio prvi set. U drugom je do odlučujućeg 'breaka' došao u šestom gemu i tu prednost bez problema pretvorio u pobjedu, za...

20. travanj 2024 10:06