Teniswta turnir

Fett bez četvrtfinala: nakon dva seta eliminirala je druga nositeljica turnira

6. travnja 2018. - 11:57
2017-06-12T102934Z_140264974_MT1ACI14804710_RTRMADP_3_TENNIS-NOTTINGHAM.JPG

Hrvatska tenisačica, 21-godišnja Jana Fett nije se uspjela plasirati u četvrtfinale WTA turnira u Monterreyu, bolja od nje je u susretu 2. kola bila druga nositeljica Slovakinja Magdalena Rybarikova sa 7-5, 6-2 nakon sat i 45 minuta igre.

Ključnom se pokazala završnica prvoga seta u kojoj Fett kod vodstva 5-4 nije uspjela realizirati set-loptu na servis Rybarikove da bi potom kod 5-5 ona izgubila svoj početni udarac. Iskusna Slovakinja je prilikom servisa za set spasila još dvije vezane "break-lopte" mlade Vrbovčanke i potom tu dionicu riješila u svoju korist sa 7-5. U drugom setu bilo je mnogo manje neizvjesnosti i Rybarikova je došla do pobjede u prvom međusobnom susretu ovih igračica.

Rođena Zagrepčanka, koja sada nastupa za Australiju Ajla Tomljanović plasirala se u četvr...

24. travanj 2024 15:08