TenisTeniski talenti

Mili s Pojišana: na turniru u Boltonu otišao najdalje, prvi na domaćim listama

24. siječnja 2018. - 17:42
solin_tenis8-210417

Mili Poljičak trenira na splitskim Baterijama, nadaleko je poznat i prepoznat njegov talent i meki dodir, razigranost na terenu, ali i kvaliteta o čemu svjedoči niz dobrih rezultata o kojima smo već pisali. Ovog puta stigao je do finala državnog prvenstva do 14 godina u kojemu je izgubio od Dina Prižmića, ali su njih dvojica osvojili parove i potom na međunarodnom turniru u Boltonu još jednom osvojili turnir parova.

U Boltonu je Mili otišao najdalje od hrvatskih predstavnika u pojedinačnoj konkurenciji, do četvrtfinala, u kojemu je bolji od njega rezultatom 6:2, 4:6, 6:3 bio Samuel Reeve iz Velike Britanije. I Mili i Dino idu u Osnovnu školu Pojišan koja bi, sasvim sigurno, na natjecanju hrvatskih osnovnih škola bila u samome vrhu.

23. travanj 2024 17:22