TenisWTA New Haven

Makaranka se vratila lošim igrama: Kineskinja Peng prošla u 3. kolo

23. kolovoza 2017. - 12:26

Hrvatska tenisačica Mirjana Lučić Baroni nije se uspjela plasirati u 3. kolo WTA turnira u New Havenu, nju je u susretu 2. kola sa 6-2, 6-3 nadigrala Kineskinja Peng Shuai.

U dvoboju koji je trajao sat i 18 minuta Lučić-Baroni je napravila čak devet dvostrukih servis pogrešaka što je dovelo do toga da čak šest puta izgubi svoj početni udarac, po tri puta u svakom setu pa konačni rezultat i nije mogao biti drugačiji.

Lučić-Baroni je prije dva dana u 1. kolu New Havena pobjedom protiv Estonke Anett Kontaveit prekinula niz od šest uzastopnih poraza, no protiv Peng se 35-godišnja Makaranka vratila lošim igrama koje prikazuje u posljednja tri mjeseca.

Bio je ovo drugi međusobni susret Lučić-Baroni i Peng i prva pobjeda Kineskinje.

25. travanj 2024 15:46