Nevjerojatna priča u Osijeku se nastavlja! Mektić i Draganja pobijedili osvajače Roland Garrosa

Piše P.R., Hina
4. veljače 2017. - 21:35
tenis_parovi2-040217-18

20:43 - Marin Draganja i Nikola Mektić odigrali su najbolji meč u karijeri te nakon četiri sata i 23 minute borbe pred više od 2500 tisuće gledatelja u osječkom Gradskom vrtu pobijedili španjolski par Feliciana i Marca Lopeza sa 6-7 (6), 7-6 (7), 7-6 (5), 2-6, 6-4 i tako doveli Hrvatsku na samo jedan bod od nevjerojatnog raspleta i pobjede u dvoboju 1. kola Svjetske skupine Davis Cupa.

U prvom setu, u kojem je bilo čak šest 'breakova', hrvatski par je propustio prednost od 4-2, a iskusni Španjolci, iako su propustili servis za set kod 6-5, osvojili su prvu dionicu meča u 'tie-breaku'.

No, kao što je Franko Škugor u petak pokazao čvrst karakter i nije klonuo nakon gubitka prvog seta, isto su učinili Draganja i Mektić. I u drugom su setu poveli 4-2, ali u osmom gemu ispustili pre...

17. travanj 2024 10:38