Tenisdoktor ivo

Karlović u četvrtfinalu bez tie breaka

19. listopada 2016. - 20:25
karlovic2.JPG

Hrvatski tenisač Ivo Karlović plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u Stockholmu, 37-godišnji Zagrepčanin je u 2. kolu svladao 19 godina mlađen Šveđanina Mikaela Ymera sa 4-6, 6-4, 6-4 nakon sat i 47 minuta igre.

Karlović, koji je u Stockholmu postavljen za trećeg nositelja, u svom je prvom nastupu u Stockholmu uspio preokretom doći do pobjede protiv 549. igrača svijeta koji je za nastup u glavnom turniru dobio pozivnicu organizatora.

Naš veteran je u prvom setu imao jednu "break-loptu" i to kod rezultata 1-1, ali nije ju iskoristio, da bi u 10. igri izgubio servis, a samim time i set. Srećom, to je bio i jedini "break" kojega je mladi Ymer ostvario.

U drugom setu niti jedan igrač nije uspio osigurati niti jednu "break-loptu" do rezultata 4-4 kada je Karlović napokon uspio o...

19. travanj 2024 12:46