ATP Zagreb: Troicki zaustavio Ljubičića

4. veljače 2009. - 23:08

Hrvatski tenisač Ivan Ljubičić nije se uspio plasirati u četvrtfinale ATP turnira u Zagrebu. Pobjednika ovog turnira iz 2006. godine, te finalistu iz 2007. i 2008. je u 2. kolu sa 6-4, 5-7, 6-4 svladao Srbin Viktor Troicki.

Bio je ovo četvrti međusobni dvoboj Ljubičića i Troickog i druga pobjeda srpskog igrača.

Ljubičić je dekoncentrirano ušao u meč i izgubio svoj servis odmah u prvoj igri. Nažalost, odličnim servisima Troicki mu nije dozvolio niti priliku za povratak izgubljenog.

Kada je Ljubičić i u prvoj igri drugog seta ponovno izgubio servis, činilo se da će dvoboj biti brzo riješen. No, odličnom igrom u četvrtoj igri naš je predstavnik vratio "break", te je kod svog vodstva 6-5 uspio iskoristiti drugu "break-loptu", ujedno i set-loptu, te poravnati rezultat. ...

19. travanj 2024 14:17