Spartak u produžetku s igračem manje izbacio CSKA: Vlašić odigrao odličnu partiju, ali to nije bilo dovoljno za polufinale

4. ožujka 2020. - 21:23
Split, 101019. Stadion Poljud. Kvalifikacijska utakmica 7. kola za UEFA Euro 2020 izmedju Hrvatske i Madjarske. Na fotografiji: Nikola Vlasic.Tom Dubravec/Hanza media

Nogometaši moskovskog Spartaka izborili su plasman u polufinale ruskog Kupa nakon što su u četvrtfinalu u velikom gradskom okršaju nakon produžetaka pobijedili CSKA sa 3:2.

Spartak je poveo već u 4. minuti golom Zelimihana Bakajeva, a smo 10 minuta kasnije Ezequiel Ponce je zabio za 2:0. CSKA je smanjio u 17. minuti preko Igora Diveva, a u posljednjim trenucima prvog dijela izjednačio je Ilzat Ahmetov.

Nažalost, u drugom poluvremenu nije bilo golova, pa je susret ušao u produžetak. Kada je Ponce u 103. minuti dobio crveni karton činilo se kako će CSKA izboriti pobjedu. Međutim, Spartak je s čovjekom manje zabio za 3:2, a pogodak je u 107. minuti zabio Jordan Larsson.

CSKA je skoro 15 minuta imao igrača više, međutim nije uspio još jednom izjednačiti. Nikola Vlašić i Kristijan...

03. lipanj 2024 04:51