Račun ispostavili latvijskom Ventspilsu: najuvjerljiviji prolaz u doigravanje Europa lige izborila je portugalska Vitoria Guimaraes

14. kolovoza 2019. - 23:37
2019-08-08T195444Z_972736004_RC14A7DB1F20_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-SPL-ART.JPG

Nogometaši armenskog Ararata nadoknadili su na gostovanju u Tbilisiju gol zaostatka iz prve utakmice i svladavši gruzijski Saburtalo sa 2-0 izborili plasman u doigravanje za grupnu fazu Europske lige, što je u Grčkoj protiv domaćeg Atromitosa uspjelo i nogometašima varšavske Legije koji su slavili sa 2-0.

Za Poljake je cijelu utakmicu odigrao bivši junior Dinama 19-godišnji napadač Sandro Kulenović, a bivši igrač Rijeke Marko Vešović bio je asistent kod pogotka Gruzijca Gvilie u 51. minuti za 2-0. Vodstvo Legiji donio je Stolarski u 29. minuti. Poljaci u doigravanju čekaju boljeg iz dvoboja Rangersa i Midtjyllanda (4-2 za Škote u prvoj utakmici).

Gruzijski prvak Saburtalo, kojeg je Dinamo izbacio u 2. kolu kvalifikacija Lige prvaka, ponovno je poražen u Tbilisiju, iako je...

20. travanj 2024 10:37