Strani nogometna mišiće

Quique Setien debitirao pobjedom na klupi Barcelone: Messijeva čarolija u završnici srušila bedem Granade

19. siječnja 2020. - 23:23

Nogometaši Barcelone vratili su se na vrh ljestvice španjolskog prvenstva minimalnom 1-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv Granade u posljednjoj utakmici 20. kola Primere.

Za uspješan start novog trenera Quiquea Setiena na klupi Barcelone pobrinuo se Lionel Messi pogotkom u 76. minuti. Barcelona je slomila otpor žilave Granade tek kada su gosti iz Andaluzije ostali sa 10-oricom jer je zbog dva žuta kartona u 69. minuti isključen German Sanchez.

Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu do 71. minute.

Vodeća Barcelona sada ima 43 boda, kao i drugi Real Madrid, dok je Granada 10. sa 27 bodova.

19. travanj 2024 05:02