Strani nogometBrekalo asistent

Počeo isplaćivati uloženo u njegov transfer: hat-trick norveške senzacije Erlinga Haalanda

18. siječnja 2020. - 19:03

Nakon zimske pauze natjecanje u Bundesligi nastavljeno je susretima 18. kola, a hrvatski reprezentativac Josip Brekalo bio je asistent za jedini pogodak Wolfsburga, koji je izgubio od Koelna sa 1-3. Pobjedu Koelnu donijeli su dvostruki strijelac Jhon Córdoba (22, 45+2) i Jonas Hector (62), a Brekalo je u 66. minuti povukao polukontru i odlično je uposlio Renata Steffena, koji je pogodio za konačnih 1-3. Jedanaest minuta kasnije hrvatski nogometaš izašao je iz igre.

Borussia Dortmund je u gostima kod Augsburga u 55. minuti gubila sa 1-3, a onda je u igru ušao 19-godišnji norveški napadač Erling Haaland, koji se u jesenskom dijelu sezone u dresu Salzburga iskazao golgeterskim sposobnostima. Njegov debi u Bundesligi bio je isto tako uspješan, upisao je hat-trick i donio pobjedu Borussi...

20. travanj 2024 16:09