Strani nogometdramatična pobjeda

Manchester City slavio protiv novaka u ligi, presudio je penal u petoj minuti nadoknade

5. studenog 2022. - 20:04

Nogometaši Manchester Cityja izbili su na vrh ljestvice engleskog nogometnog prvenstva dramatičnom 2-1 (1-1) domaćom pobjedom protiv Fulhama u susretu 14. kola do koje su došli golom iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi.

City je poveo golom Alvareza (17) te se činilo kako će upisati novu rutinsku pobjedu protiv novaka u ligi, ali situacija na terenu u potpunosti se izmijenila 10-ak minuta kasnije. Joao Cancelo ramenom je u svom kaznenom prostoru odnio Wilsona, a sudac England je pokazao na bijelu točku za goste i isključio domaćeg braniča. Pereira (28-11m) je iskoristio kazneni udarac za 1-1, a Fulham je potom više od sat vremena s igračem više čuvao veliki bod.

Ipak, u trećoj minuti sudačke nadoknade Robinson je neoprezno zakačio po nozi De Bruynea niti pola metra unuta...

27. svibanj 2024 21:38