Strani nogometderbi della madonina

Interu gradski derbi: hrvatski reprezentativac asistencijom otvorio vrata prema pobjedi

18. ožujka 2019. - 00:13
2019-03-17T214435Z_964778551_RC18E24D9860_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-MIL-INT.JPG

U derbiju 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je kao gost svladao gradskog suparnika Milan sa 3-2 (1-0).

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je odigrao čitav susret za Inter sudjelovao je u akciji za prvi pogodak na utakmici, dok je Marcelo Brozović u pobjedi "crno-plavih" igrao do 73. minute.

Perišić je u 3. minuti ubacio loptu s desne strane na glavu Lautara koji je spustio loptu u peterac gdje je natrčao Vecino i zakucao loptu u mrežu za vodstvo Intera. Početkom nastavka De Vrij (51) povisio na 2-0, no vrlo brzo potom Bakayoko (57) je smanjio na 2-1. Novu prednost Interu od dva gola osigurao je Lautaro (67-11m) koji je iskoristio kazneni udarac nakon prekršaja Castilleja na Politano, ali i u toj se situaciji Milan vrlo brzo vratio u igru preko Musacchija (71). &n...

18. travanj 2024 11:25