Strani nogometpremier league

Hazard u sudačkoj nadoknadi spasio Chelsea od poraza na domaćem travnjaku

10. ožujka 2019. - 19:48

Nogometaši Chelseaja u nedjelju su na svom terenu izvukli remi u sudačkoj nadoknadi protiv Wolverhamptona, koji je vodio od 56. minute pogotkom Raúla Jiméneza. No, u samoj završnici susreta Eden Hazard (90+2) pogađa za 1-1. Hrvatski veznjak Mateo Kovačić igrao je do 57. minute za Chelsea.

Nogometaši Liverpoola smanjili su zaostatak za vodećim Manchester Cityjem na jedan bod zahvaljujući 4-2 (2-1) domaćoj pobjedi protiv Burnleya u susretu 30. kola engleskog prvenstva.

Gosti su poveli preko Westwooda (6), no Firmino (19) i Mane (29) su do odlaska na odmor preokrenuli rezultat, da bi u nastavku prvo Firmino (68) svojim drugim golom povisio na 3-1.

U sudačkoj nadoknadi Gudmundsson (90+1) je prvo smanjio na 3-2, da bi Mane (90+3) svojim drugim pogotkom postavio konačni rezultat. Hrv...

24. travanj 2024 05:21