Strani nogometdebakl u pireju

'Ovo je najkukavičkija sezona Zvezde u povijesti': srpski mediji žestoko kritiziraju nastup svog predstavnika u Ligi prvaka, a krivicu svaljuju na strance

Piše SN
12. prosinca 2019. - 12:33

Klubovi iz regije više ne sudjeluju u europskim uzbuđenjima UEFA-inog kalendara, jer je osim Dinama i Crvena zvezda poražena u posljednjem kolu Lige prvaka. Trebao im je bod, bili su blizu (do 85. minute), a uz promašen penal nikako se ne mire s oproštajem, pišu Sportske novosti.

"Jander nas je izbacio iz Europe!", veliki je naslov na B92. Naravno, riječ je o braniču koji je ušao kao zamjena u 82. minuti, a da bi samo nekoliko minuta kasnije zaigrao rukom u svom šesnaestercu.

"Imali smo sve u našim rukama i onda ovako! Tragedija!", rekao je Marko Marin nakon poraza 1-0 od Olympiacosa.

Zvezda je imala uvjerljivo najgoru gol razliku (3-19), no svejedno su imali šanse za prolazak dalje uoči posljednjeg kruga.

"Jander ušao završiti posao, budući da Olympiacos ne zna", Ovo je najkuk...

20. travanj 2024 00:44