Milan slavio na gostovanju, hrvatski reprezentativac 'betoniran' na klupi, s vrha sada gleda Inter

9. prosinca 2019. - 00:27

U posljednjem susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Bolognu sa 3-2 i tek drugi put ove sezone spojio dvije pobjede u prvenstvu.

Prvi put 'Rossonerima" je to uspjelo koncem kolovoza i početkom rujna kada su dobili Bresciju i Veronu sa po 1-0, a sada su dobili Parmu (1-0) i Bolognu (3-2).

Gosti su poveli u 15. minuti golom poljskog napadača Krzysztofa Piateka koji je realizirao kazneni udarac kojeg je sam izborio. Na 2-0 je povisio Theo Hernandez u 32. minuti, a isti je igrač osam minuta kasnije zatresao vlastitu mrežu vrativši nadu domaćinu.

Međutim, Milan je već u prvoj minuti nastavka povisio na 3-1, a pogodak je postigao Giacomo Bonaventura. Bologna je u 84. smanjila golom Nicole Sansonea iz kaznenog udarca, ali do kraja susreta nije u...

19. travanj 2024 12:13