Barcelona osigurala prolaz, Rakitić ispaćen pljeskom navijača; Inter slavio u Pragu i u izravnom dvoboju s Borussijom odlučuje o drugom mjestu

28. studenog 2019. - 00:18

U skupini F Barcelona je na Camp Nou pobijedila Borussiju Dortmund sa 3-1 potvrdivši prvo mjesto i prolaz. Bila je to 700. utakmica Lionela Messija u Barcinom dresu, a uveličao ju je pogotkom za 2-0 u 33. minuti, njegovim 613. u dresu 'Blau Grane'. Među strijelce se upisao i Luis Suarez u 29. minuti, te Antoine Griezmann u 67. minuti. Za goste je zabio Jadon Sancho (77).

Ivan Rakitić je prvi put ove sezone u Ligi prvaka zaigrao od prve minute za Barcu, a na terenu je proveo 77 minuta.

U drugom susretu Inter je u Pragu pobijedio Slaviju sa 3-1 i produžio nadu za prolaz u osminu finala.

Inter je poveo u 19. minuti preko Lautara Martineza na asistenciju Romela Lukakua. U 36. vidjeli smo zanimljivu situaciju. Inter je zabio za 2-0, no pogodak Lukakua je poništen, a sudac je nakon pr...

18. travanj 2024 22:44