Talijanski prvak osigurao prvo mjesto: jednim pogotkom doveli španjolski Atletico u neugodnu situaciju

27. studenog 2019. - 00:29

U skupini D Juventus je s 1-0 pobijedio Atletico, a španjolski sastav još nije osigurao osminu finala. Juve je u vodstvo doveo Dybala golom u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, a to je bio i jedini gol na utakmici. Talijanski prvak je osigurao prvo mjesto u skupini

Bayer Leverkusen je slavio u Moskvi protiv Lokomotiva s 2-0. Nijemci su pobijedili Lokomotiv i ostali u igri za osminu finala, a što je možda i važnije, vjerojatno osigurali treće mjesto u skupini D i nastavak natjecanja u Europi. Bayer je poveo tragikomičnim autogolom Žemaljetdinova u 11. minuti kada ga je loptom napucao suigrač Eder, a lopta odsjela u samom kutu ruskih vrata. Bender je u 54. minuti potvrdio pobjedu. Vedran Ćorluka je odigrao cijelu utakmicu za Lokomotiv.

U ovoj skupini vodi Juventus s 13 bodova, ...

25. travanj 2024 22:20