Strani nogometnova tri boda

Drže korak za Liverpoolom: branitelj naslova na svom Etihadu preokrenuo vodstvo Chelsea

23. studenog 2019. - 21:51

U derbiju 13. kola Premier lige Manchester City je u subotu na Etihadu protiv Chelsea slavio sa 2-1, te i dalje zaostaje devet bodova za vodećim Liverpoolom.

Gosti su poveli 21. minuti kada je hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić odlično uposlio Kantéa, koji je utrčao u 16-erac i zatresao mrežu. Osam minuta kasnije Manchester City je izjednačio. Kevin De Bruyne je opalio s vrha kaznenog prostora, lopta je  okrznula Chelseajevog braniča Zoumu i završila je u mreži. Domaćini u 37. minuti dolaze do preokreta, a strijelac je nakon solo akcije bio Riyad Mahrez. U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka, iako je Manchester City imao nekoliko dobrih prigoda.
 Kovačić je odigrao cijeli susret i pružio je vrlo dobru partiju za Chelsea.

19. travanj 2024 06:33