Strani nogometDrže pobjednički ritam

Veliki preokreti Liverpoola i Manchester Cityja: vodeći tandem Premiershipa se u dramatičnim završnicama utakmica uspio dokopati minimalne pobjede

2. studenog 2019. - 22:03

Nogometaši Liverpoola trijumfirali su s dva gola u samoj završnici, a njihovi pratitelji iz Manchester Cityja su došli do pobjede golom četiri minute prije svršetka u 11. kolu Engleske lige.

Liverpool je gostovao kod Aston Ville u Birminghamu i gubio od 21. minute golom Egipćanina Trezegueta. I kada se očekivao prvi ligaški poraz Redsa, Liverpool je napravio čudesan preokret u završnici. Prvo je u 87. minuti Andrew Robertson izjednačio, a u četvrtom minuti sudačke nadoknade Sadio Mane je nakon kornera udarcem glavom u padu donio veliku pobjedu. Dejan Lovren je igrao cijelu utakmicu za Liverpool.

City je do 70. minute gubio na svom Ettihadu od Southamptona s 0-1, a onda je, netom što je ušao u igru, Aguero zabio za 1-1, da bi u 86. minuti Kyle Walker pogodio za preokret i po...

15. travanj 2024 17:23