Strani nogometpremier league

Čovjek iz drugog plana spasio Liverpool od prvog poraza u najvećem engleskom derbiju

20. listopada 2019. - 22:03

U najvećem derbiju engleskog nogometa Manchester United i Liverpool su na Old Traffordu odigrali 1-1 čime su 'redsi' prekinuli niz od osam uzastopnih pobjeda.

Domaćin je poveo u 36. minuti golom Marcusa Rashforda, a Liverpool je izjednačio u 85. minuti preko Adama Lallane. Dejan Lovren nije nastupio za goste.

Međutim, bit će još mnogo vike o golu domaćina. Naime, "Crveni vragovi" su zabili pogodak slično kao i nedavno Wales protiv Hrvatske. Iz akcije koja je nastala nakon prekršaja. Victor Lindelof je, čini se, zaustavio Divocka Origija prekršajem, no sudac Martin Atkinson nije reagirao. Iz brze kontre koja se razvila, Daniel James je sjajno asistirao Marcusu Rashfordu, a ovaj zabio za 1-0.

Nakon VAR provjere Atkinson je priznao pogodak, no Jurgen Klopp i gosti se nisu mir...

20. travanj 2024 11:23