Gnabry prvi put u karijeri zabio četiri pogotka: Kovačev Bayern usred Londona do vrha napunio mrežu viceprvaka

2. listopada 2019. - 01:38

Njemački reprezentativac Serge Gnabry postigao je prvi put u karijeri četiri pogotka na jednoj utakmici i bio glavni kreator Bayernove 7-2 (2-1) pobjede na gostovanju kod Tottenhama u Londonu u utakmici 2. kola skupine B Lige prvaka.

Tottenham je poveo u 12. minuti preko Sona, a Bayern je do kraja prvog dijela golovima Kimmicha (15) i Lewandowskog (45) uspio preokrenuti rezultat. No, ono najbolje tek je slijedilo. Gnabry je bio nezaustavljiv i sa četiri gola (53, 55, 83, 88) aktualnom europskom doprvaku podario jedan od najuvjerljivijih poraza u europskim natjecanjima. Robert Lewandowski je u 87. minuti svojim drugim pogotkom upotpunio 'sedmicu' momčadi pod vodstvom bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača, dok je Harry Kane u 62. minuti iz kaznenog udarca smanjio na 2-4, kad se još čini...

23. travanj 2024 03:52