Prekinut negativan niz: Tudorov Udinese dobio Bolognu, prvi gol Balotellija za Bresciju

29. rujna 2019. - 21:55

Nestašni dečko talijanskog nogometa Mario Balotelli (29) u svom drugom nastupu za Bresciju upisao se u strijelce, zabivši glavom u 67. minuti. Bio je to njegov prvi gol za momčad iz grada u kojem je odrastao, a u koju je stigao ovog ljeta. No, bio je to samo utješni pogodak, jer je Napoli u nedjelju u 6. kolu talijanskog prvenstva slavio sa 2-1 golovima Mertensa (13) i Kostasa Manolasa (45+4).

Tudorov Udinese je kod kuće dobio Mihajlovićevu Bolognu sa 1-0 pogotkom Stefana Okake u 27. minuti. To je drugi pozitivan rezultat Udinesea u nizu nakon što je u prošlom kolu remizirao sa Veronom, čime je prekinuta crna serija od tri uzastopna poraza.

Marko Pajač, bivši veznjak Lokomotive i Varaždina, odigrao je drugo poluvrijeme za Genou, koja je u gostima izgubila od Lazija sa 0-4...

25. travanj 2024 16:58