Strani nogometopasno krilo

Preporodio se na posudbi: nekadašnji napadač Hajduka u dva susreta zabio pet golova i pokazao svoj veliki potencijal

Piše PSD
29. rujna 2019. - 00:26

Mađar Adam Gyurcso se nije uspio nametnuti Damiru Buriću, nije bio "na radaru" prve momčadi. No izgleda da mu je pravi potez bio odlazak na posudbu, povratak kući u Mađarsku. Jer u Puskas Akademiji igraju upravo ono što Gyurcsu odgovara pa je izuzetno opasan po suparničku gol.

Puskas je na gostovanju slavio kod Debrecena (da onog koji je Hajduk "nalupao" 2005.) s 2:1, a oba zgoditka za goste postigao je upravo Gyurcso, pogocima u 10. i 43. minuti doveo je svoju momčad do prednosti od 2:0, domaćin je tek u 83. minuti preko Szecsija ublažio poraz. Puskas je trenutno treća momčad mađarskog prvenstva.

Da nismo zaboravili ona tri zgoditka, njih je Gyurcso postigao u kup-susretu protiv Bonyhad Volgysega u pobjedi 5:0 i to na gostovanju.

20. travanj 2024 18:14