Strani nogomettalijansko prvenstvo

Sanchez zabio, pa zbog simuliranja pocrvenio: Inter i s igračem manje zadržao svoj niz bez izgubljenog boda

28. rujna 2019. - 22:43

Nogometaši Intera nastavljaju nizati pobjede u talijanskom prvenstvu. U susretu šestog kola Inter je na gostovanju pobijedio Sampdoriju sa 3-1 upisavši i šestu pobjedu. "Nerazzurri" su stigli do novih bodova premda su od 46. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Alexis Sanchez.

Inter je stigao do vodstva u 20. minuti golom Stefana Sensija, a na 2-0 je povisio Sanchez samo dvije minute kasnije. Međutim, čileanski napadač je na otvaranju drugog dijela dobio drugi žuti zbog simuliranja.

Domaćin je uspio smanjiti preko Jakuba Jankta u 55. minuti, međutim šest minuta kasnije gosti su zabili i treći pogodak. Marcelo Brozović je sjajno proigrao Roberta Gagliardinija koji je pucao iz prve, Emil Audero je obranio njegov udarac, no Gagliardini je pospremio odbijanac za 3-1...

19. travanj 2024 22:03