Mušićavi Balotelli debitirao u rodnom gradu: Sarri nastavlja ignorirati Mandžukića, a bez njega i Ronalda jedva je dobio Bresciju

25. rujna 2019. - 01:54

Mušićavi Mario Balotelli (29), koji je u dosadašnjoj karijeri promijenio brojne klubove, napokon je debitirao za Bresciju, momčad iz grada u kojem je odrastao, a u koji je stigao ovog ljeta nakon što je proljetni dio prošle sezone proveo u Marseilleu. Odigrao je cijeli susret, ali debi u dresu Brescije pred domaćim navijačima neće pamtiti po dobrom, jer je moćni Juventus, unatoč lošoj igri, ipak slavio sa 2-1.

Domaćini su poveli u 4. minuti pogotkom Alfreda Donnarumme, ali Juventus je uspio poravnati do poluvremena. U 40. minuti Dybala je izveo korner, a stoper Brescije Jhon Chancellor pogodio je vlastitu mrežu. Pobjedu Juventusu donio je Miralem Pjanić u 63. minuti prekrasnim pogotkom s ruba 16-erca.

Juventus je igrao bez Cristiana Ronalda, koji ima problema sa aduktoro...

25. travanj 2024 17:10